Magazyny do wynajęcia

Magazyny do wynajęcia

Magazyny do wynajęcia to niejednokrotnie wyjątkowo droga inwestycja, która generuje niezwykle potężne wydatki dla naszej firmy. Każdy gospodarz działalności gospodarczej zmierza do tego aby ona się polepszała, aby sprzedaż stale wzrastała, jednakże wiąże się to z dysponowaniem magazynu w którym będzie umieszczany wyrób, którym handlujemy. Magazyn w centrum miasta, jest praktycznie nierealistyczny, wynajęcie niedużego biura w wielkim mieście to nadzwyczaj wielki wydatek a co dopiero wielkogabarytowy magazyn, jaki oprócz tegoż, że sam w sobie jest ogromny, to także musi posiadać place manewrowe dla tirów jak i sam parking. Poszukując magazyny do wynajęcia, przeważnie musimy się koncentrować na rejonach przylegających do miasta, w którym realizowana jest sprzedaż, musimy wziąć pod uwagę szereg kryteriów, jakie należy wcześniej sprecyzować. Czynniki jakie głównie bierzemy pod uwagę wyszukując magazyn:

  • lokalizacja magazynu
  • wielkość magazynu
  • plac manewrowy jak również parking
  • podłączone linie telefoniczne
  • ogrzewanie
  • światło
  • wygląd obiektu, czyli takie elementy jak nieprzepuszczalny dach, sucha podłoga itp.

Bardzo często handlujemy takim produktem, dla jakiego jest nam potrzebne tylko pomieszczenie w którym będziemy mogli magazynować towar, nie będzie nam przeszkadzało gdy pozostanie zmoczony przez nieuszczelniony dach, nie będzie nam przeszkadzało gdy nie będzie drogi dojazdowej dla tirów, czy też nie będzie w nim centralnego ogrzewania. Oczywiście odrzucając kolejne rzeczy, posiadamy coraz ogromniejszą szansę już taki magazyn uda nam się wynająć w atrakcyjniejszej cenie, szkoda płacić, za rzeczy, których nie wykorzystujemy a oferta na rynku jest bogata. Jeśli nasza spółka funkcjonuje na rynku od kilku lat i jesteśmy stabilni finansowo, należałoby rozważyć również możliwość wystawienia własnego magazynu.

Koszty budowy nie są wielkie, albowiem magazyn nie musi być nowoczesny, nie musi posiadać kanalizacji oraz innych czynników, jakie generują wydatki budowy. Magazyny do wynajęcia to natomiast niezwykle ogromny wydatek z którym musimy się liczyć, comiesięcznie będzie to stawka minimum 3 tysięcy. Jeśli pomnożymy to przez cały rok, wyjdzie nam dosyć pokaźna suma, która może nam się zwrócić w kilka lat, jeżeli sami zdecydujemy się na budowę własnego magazynu. Następującym walorem takiej decyzji będzie fakt, że magazyn będzie oczywiście taki jaki chcemy, będzie dostosowany do potrzeb oraz usług jakie oferujemy co również jest niezwykle znaczące w funkcjonalnym funkcjonowaniu firmy.

Prowadzenie księgowości we własnej firmie nie jest proste
Prowadzenie księgowości we własnej firmie nie jest proste, więc najlepiej jest zlecić to biurom, kt&...
Taniec jako nowoczesne hobby
Dla wszystkich, którzy mają ochotę na trochę rozrywki, szczególnie polecany jest tanie...
Polski półwysep
Hel jest miastem położonym na półwyspie helskim. Jest to dość małe miasto, do którego ...
Kółka w ruchu
Wózek dziecięcy jest najdroższym zakupem jaki czeka młodych rodziców. Okazuje się, że ...